ALBÜM MODELLERİ

Master Serisi

Master Serisi müşterilerinize sunabileceğiz özel seri albümlerimizdir. Dilerseniz Master serisinde bulunan bazı modellerimizde şık metal üzerine gelin&damat ismini lazer ile yazdırabilirsiniz, metal bulunmayan ürünlerimizin çoğunda yine lazer ile derinin üzerine gelin&damat ismini yazdırabilirsiniz. Bazı albüm modellerimizde deri üzerine komple veya bazı bölümlerine fotoğraf baskısı yapılabilmektedir.

Premium Plus Seri

Premium Plus serisi yine müşterilerinize sunabileceğiniz özel seri albümlerimizdendir. Premium Plus serisi albümlerimizde Plexy kapak kullanılmaktadır. Bu seride bulunan tüm paketlerimizde 1 Albüm, 2 Aile, 1 Cep ve 1 Büyük Ebat (50×60/50×70/50×75) bulunmaktadır.

Premium Albümler

Premium serisi albümlerimiz geniş ölçü seçeneğine sahip ürün grubumuzdur. 35×65, 30×80 ve 30×90 gibi standart ölçülerimizden farklı olarak 41×76 ve 45×70 ölçülerine sahip albüm paketlerimiz mevcuttur. Bu serideki albüm modellerimizde dilerseniz Standart dilerseniz Aile albümlü paketlerimizden birini seçebilirsiniz.

Kristal Plus Seri

Kristal Plus serisi müşterilerinize sunabileceğiniz özel seri albümlerimizdendir. Tüm Kristal Plus albüm paketlerinde Plexy Kapak kullanılmaktadır. Bu serideki albüm modellerimizde dilerseniz Standart dilerseniz Aile albümlü paketlerimizden birini seçebilirsiniz. Kristal Plus serisi ürünlerimizde farklı kağıt seçeneği yoktur. Kristal baskı yapılmaktadır.

Kristal Albümler

Kristal (Reina) serisi diğer kristal sayfalı ürün grubumuzdur. Tüm Kristal (Reina) albüm paketlerindeki ürünlerimizde Deri Sırt kullanılmaktadır. Bu serideki albüm modellerimizde dilerseniz Standart dilerseniz Aile albümlü paketlerimizden birini seçebilirsiniz. Kristal (Reina) serisi ürünlerimizde farklı kağıt seçeneği yoktur. Kristal baskı yapılmaktadır.

Panoramik Albümler

Standart seri ekonomik ürünlerimizin bulunduğu ürün grubumuzdur. 35×65, 30×80, 31×50 ve 30×45 ölçülerine sahip albüm paketlerimiz bulunmaktadır. 35×65, 30×80 ve 31×50 ölçülerinde dilerseniz Standart dilerseniz Aile albümlü paketlerimizden birini seçebilirsiniz. 30×45 ölçüsünde ise ekonomik 5 ve 10 yapraklı paketlerimiz mevcuttur.