CEBECİ SAHİLLERİ

En mutlu gününüzde sizlere masal tadında düğün fotoğrafları sunuyoruz

SAHİLLERDE UNUTULMAZ DIŞ ÇEKİMİ


Fotomer Kocaeli

Kocaeli’nde Düğün ve Nişan çekimi için mutlaka gidilmesi gereken bir mekan Cebeci Sahilleri. Her şey doğal ve güzel. Kocaeli de profesyonel dış çekim yaptırmayı düşünüyorsanız ilk tercihlerinizden biri mutlaka Cebeci olmalı. Masmavi Deniz’i ile sıcacık Güneş’inin içleri ısıttığı gibi fotoğraflara da sıcaklığını yansıtıyor. En içten fotoğraflar deniz, kum ve güneş üçlüsünden çıkıyor diyebiliriz. Attığınız adımlar, ellerinizin izleri kumun üzerinde sizlerden anlar, anılar saklıyor. Bunların hepsini Fotomer Kocaeli sizlere sunuyor.

Burada çekimlerimiz genelde vaktinizin bol olduğu zamanlarda gerçekleşiyor. Gelin ve damadımız rahatça hareket edebilmesi ,gelinliğin rahat kullanılabilmesi farklı ve orijinal pozlarımız için düğünden sonraki bir zaman zarfında bu çekimin yapılması tercih edilebilir tabi bu sizin isteğinize bağlı olarak düğünden önce ve düğün günüde olabilir.

Cebeci, sırtını ormanlara yaslamış karşısına Karadeniz’in tek adası olan Kefken Ada’sını almış harika bir manzaraya sahip Mavi bayraklı bir sahildir bu yüzden denizin içerisinde çekim tercihinde bulunan çiftlerimize burayı tavsiye edebiliyoruz. Manzarası güzelliklerle dolu olan Cebeci sahilimiz fotoğraflara farklı bir boyut katıyor. Kendine özgü kayaları, kumsalı ve deniziyle sizlerle bir butun halinde fotoğraflara yansıyor. FOTOMER KOCAELİ olarak Cebeci’de en beğenilen fotoğraf pozumuzu soracak olursanız ;çiftçimizin el ele kumsalda yürürken birbirlerine bakışları, gülümsemeleri ve eğlenceli hallerinin olduğu pozları söyleyebiliriz.Sizlerin isteği üzerine aklınızdaki, hayalinizdeki pozlarıda çekmemiz mümkündür. Sizlerin mutluluğunun fotoğraflarınıza yansıması FOTOMER ekibimize pozitif enerji sağlar.


ÇİFTLERİMİZİN CEBECİ SAHİLLERİNDE DIŞ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI