DÜĞÜN FOTOĞRAFLARI

En mutlu gününüzde sizlere masal tadında düğün fotoğrafları sunuyoruz

KOCAELİ PROFESYONEL DÜĞÜN FOTOĞRAF ÇEKİMİ


Fotomer Kocaeli

Kocaeli bölgesi fotoğraf  çekimi için çok zengin bir yapıya sahip. Doğal yeşillik, tarihi mekanlar, deniz kumsal ve kayalıkları, göl manzaraları yani kısacası aklınıza gelebilecek her türlü fotoğraflar için doğal bir plato Kocaeli kentimiz.

Yaz düğünlerinde  harika deniz çekimleri yapıyoruz. Günler de uzun olduğu için vakit sorunu yok. Genellikle akşama doğru çekime başlayıp kayalıklarda gün batımı ve kumsalda gece çekimleri ile devam ediyoruz. İstenirse Gün batımını deniz çekiminden önce, fotoğraflarımıza biraz yeşillik biraz tarihi mekanlar katabiliriz… Yaz çekimleri çok güzel fakat her çiftimizin düğünü yazın olmayabilir. Bizde her mevsimin ayrı bir güzelliği var diyoruz. Ama yok ille de deniz çekimi diyorsanız biz varız. Kışın düğünden 2-3 ay sonra veya önce de çekim yapılabilir.

Sonbahar en güzel fotoğraf çekim mevsimidir bize göre. Eylül, Ekim, Kasım aşkında başka olduğu aylardır. İster deniz çekimi ister doğa çekimi yapalım, doğa bize en güzel ışığı verecektir. Yeşilin her tonlarını bu mevsimde de alabilirsiniz. Ne çok sıcak olup sizi bunaltacak ne de çok soğuk olup sizi üşütecektir. Yumuşak ışığın gelinliğe ve damatlığa yansıması düğün ve nişan fotoğraflarınızı daha romantik hale getirecektir.

Ayrıca albümünüzde romantik düğün fotoğrafları olsun istiyorsanız  “trash the dress” çekiminden yararlanın. Düğün sonrası yapılan bu çekimlerde gelinliğin batma ve yırtılma korkusu olmaksızın denizin içine girebilir kayalara tırmanabilirsiniz. Bu arada sizlere Dikkat sırrımızı açıklıyoruz! Deniz, kum, güneş ve siz… Birde gün batımının yarattığı romantik atmosfer ve muhteşem fotoğraflar…

Fotoğrafçıyı sanatçı kılan bakışıdır. aynı anda onlarca fotoğraf makineli aynı noktaya bakabilir ve bunlardan yalnızca bir tanesi kadrajıyla sanat eseri olur… Bunu kış ayında çekimler için söylüyoruz. Sezona hiç ara vermeden çekim yapan bir ekip olarak, düğününüzde kar yağsın istemeyiz fakat çekimimizin karlı bir günde olmasını arzu ederiz. Karda harika nişan fotoğraf çekimi olur. Nişanlık renkleri birde beyaz ile uyumlu renkler olursa gerisini bize bırakın. Düğün için ise başka bir  günde çekimi öneriyoruz. Aynı gün gelinlik kirlenip, ıslanabilir. Farklı bir günde Kartepe bizi bekliyor olacaktır. Sekapark’ta da çok güzel düğün fotoğrafları çıktığını unutmayın.

İlkbahar ise çiçeklerin dansı, yeşilin büyüsü demektir. Hangi çiçeği kadrajımıza alacağımızı şaşırıyoruz. İlkbaharda dış mekan düğün çekimi için en uygun yerlerden birisi Sapanca. Farklı çiçekleri burada bulabiliyoruz. Yeşilin de en güzel renk verdiği yerdir ayrıca.