NİŞAN FOTOĞRAFLARI

Profesyonel Nişan Çekimleri ve Albümleri için Fotomer Kocaeli

KOCAELİ DIŞ MEKAN NİŞAN FOTOĞRAFLARI


Fotomer Kocaeli

Dış mekan fotoğrafçılığı düğün ile sınırlı değil, düğün provası diyebileceğimiz Nişan Töreni sadece yüzük takılması olarak düşünülmemeli. Gelin için nişanın özel bir yeri olduğu bu organizasyonu en güzel şekilde yapmak ister. Nişan törenininin en keyifli yeri fotoğraf çekimleridir. Gelin adayımız bu anı ölümsüzleştirmek ve ailesine de güzel bir anı bırakmak ister haliyle.

Günümüzde en son trend haline gelen fotoğraf çekimleri son yıllarda doğal ortamlarda düğün fotoğraflarının büyük bir popülerlik kazanmasıyla beraber, nişanlanacak çiftlerde tıpkı evlilik fotoğrafları gibi nişan fotoğraflarını da açık alanlarda çekilmeyi tercih etmeye başladıklarını belirtebiliriz. Muhteşem nişanlarımız da yapılan eğlence organizasyonları yalnızca akılda değil hatıralarda da kalmalı. Her şeyden önce düğün törenine benziyor olsa da nişan başlı başına çok farklı bir  konsepttir. Çünkü düğünlerde konuklar ister istemez bir protokol havasına giriyorlar. Düğünde nikah kıyılması ve takı merasimi daha resmi bir havada geçtiği için konuklar bu sürecin bir an önce bitip artık pistte kurtlarını döküp doyasıya eğlenmek istiyorlar. Nişan töreni daha samimi bir ortamda geçtiği için çok daha eğlenceli bir geceye dönüşüyor. Ve artık evlenecek çiftler düğün öncesi olan bu eğlence organizasyonunu daha profesyonel ekiplerle anlaşıp planlı programlı bir şekilde geceye neşelerini aktarıyorlar. Tabi böyle bir organizasyonun hiç bir detayını atlamadan o özel organizasyonun neşesini kare kare fotoğraflayarak ve bunun yanında video kamera kayıtlarıyla tüm gecenin görüntülenmesi belkide törenin en önemli noktalarından biridir. Fotomer Kocaeli ailesi olarak böylesine önemli anları en üst kalitede, ekip ve ekipmanla büyük bir titizlikle çalışarak o özel gününüzün profesyonel ortağı oluyor.

Tabi tüm bu eğlenceli ortamın yanı sıra çiftler fotoğraf çekimi için aynı düğünde olduğu gibi bir gününü  dış mekan çekimlerine ayırmaktadır. Çiftler nasıl düğün hazırlığı gibi nişan için hazırlanıyor ve plan yapıyorsa aynı şekilde biz Fotomer Kocaeli olarak aynı hassasiyetle bir düğün dış mekan fotoğrafçılığı için ne gerekliyse bu çekimlerde de gerekli özeni göstererek işimizin hakkını vermeye çalışıyoruz. Bu çekimlerde yine zaman ve poz sınırlaması olmadan hayalinizdeki tüm fotoğrafları çekiyoruz. Hatta o günkü çekimde aksesuarlarla zenginleştirerek aslında olması gerektiği gibi daha samimi daha neşeli pozlarla çiftlerimizin enerjisini fotoğraflara yansıtıyoruz. Düğün fotoğraflarındaki beyaz gelinlik gelenek haline geldiğinden nişan elbiselerinin zevke ve zamanın modasına göre tercih edilmesinin; renklerin canlılığı, göze hitap etmesi, dikkat çekmesi ve o gecenin en iyisi olması fotoğraflarda da canlılık , eğlenceli bir görünüm sağlayabilir.

Tecrübelerimizden yola çıkarak nişanı olucak çiftlerimize tavsiye vericek olursak; Elbise rengi çok önemli gelin adaylarına beğendiği fotoğraflardaki elbise renklerine dikkat etmeleri gerekiyor. Çünkü bazı renkler fotoğraflarda kendini belli etmediği gibi bazıları ise fotoğraflarda canlı, kibar ve hoş görünüm sağlar. Nişan elbisesi çok farklı modellere sahip olduğu için size en çok yakışıcak veya hayal ettiğiniz modeli tasarlayıp yaptırabiliyorsunuz.  Aksesuarlarla da çok zenginleştirilebildiğinden  biz fotoğrafçılar içinde güzel bir doku (görüntü) oluyor.

Fotomer Kocaeli olarak düğünde nasıl hizmet veriyorsak nişan fotoğraflarınız için de aynı kalitede ve hiçbir detayı atlamadan o güzel gününüzü daha da güzelleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz.