SAPANCA SAHİLLERİ

En mutlu gününüzde sizlere masal tadında düğün ve nişan fotoğrafları sunuyoruz

SAPANCA GÖLÜNDE DIŞ ÇEKİMİ


Fotomer Kocaeli

Sapanca gölü  Kocaeli’de yapılan düğün ve nişan dış mekan fotoğraf çekimleri  için harika bir doğal güzellik. Yemyeşil doğa ve huzur veren göl manzarası fotoğraf çekimi için sizlere her zaman tavsiyemizdir. Seka kampın ahşap dokusu nostaljik bir hava katıyor fotoğraflara,  doğal ve benzersiz fotoğrafların  olduğu en güzel yer diyebiliriz. Seka Kamp Piknik Alanı’nın bize sunduğu doğal yolu ve göle çıkan eşsiz iskeleleri tablo tadında kareler ortaya çıkartıyor. Duygusal romantik fotoğraflar istiyorsanız birlikte Sapanca’ya gidiyoruz 🙂
Sapanca’ya gittiğiniz an muhteşem dağ manzarasıyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Bulutların arasından süzülen güneş çiftlerimiz için güzel detay fotoğrafları çıkarmamızı sağlıyor.
Çiftimizin arasındaki bağlılığı, mutluluğu fotoğraflarımıza aktarmamız bizleride mutlu ediyor. Doğal alandaki yüksek pozitif enerji fotoğrafa bakıldığında hala oradaymış hissi veriyor.

Fotomer Kocaeli sizlerin memnuniyeti için burada en farklı ve en güzel fotoğrafları sizlerle buluşturuyor.
Sapanca gölünün içinde yaşayan büyüyüp yeşeren doğaya duru bir güzellik veren sazlıklar Gelin ve Damadımızın fotoğraflarına kusursuz bir görünüm sağlıyor.
Duruşunuz, gülümsemeniz, bakışlarınız ve huzurunuzun fotoğraflara yansımış olması buranın doğal güzelliklerinden de kaynaklı olabilir.
Burada Gelin ve Damatlarımız istedikleri pozları yakalayabiliyorlar. Mutluluklarını gülüşlerden, gözlerin bile gülüyor olmasından anlayabiliyoruz.
Fotomer Kocaeli olarak bu sıcak, güzel, ve bol eğlenceli anlar için çiftlerimize teşekkür ediyor mutluluklar diliyoruz…


ÇİFTLERİMİZİN SAPANCA GÖLÜNDE DIŞ ÇEKİM FOTOĞRAFLARI